André Galuzzi, Berghain soundunu 20 Kasım Cuma gecesi ile Kloster İstanbul’a getiriyor! | Beat The Night
'Beat The Night is a PROFUN brand’

André Galuzzi, Berghain soundunu 20 Kasım Cuma gecesi ile Kloster İstanbul’a getiriyor!

slider için site

Frankfurt doğumlu Alman prodüktör ve DJ André Galluzzi; 14 yaşından itibaren barmen olarak bir gece klübünde çalıştı ve birgün klüp djlerinin birinin hastalanmasıyla yerine geçme şansını buldu ve bu deneyim Andre’nin hayatını değiştirmeye yetti.

90 lı yılların başlarında Almanya’da bir kaç önemli klüpte performans gösteren Andre Galluzi 1995 yılında Paul Brtschitsch ile tanıştı ve beraber kurdukları Taski labelı ile house müzik tarzına yön veren isimlerden biri haline geldi. Berlin’in en önemli klüplerinden biri olan Tresor’ın uzun süre residentlığını yaptığı sırada hepimizin Berghain olarak bildiği Ostgut’tan gelen bir teklifle yeni mekanına geçti.

Ibiza’dan Berlin’e, Berlin’den Londra’ya kadar birçok önemli kulüpte unutulmaz gecelere imza atan André Galuzzi, Berghain soundunu 20 Kasim Cuma gecesi Beat The Night organizasyonu ile Kloster İstanbul’a getiriyor.

Biletler Biletix ve Profun Team’de.

#BeatTheNight

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FEATURED VIDEOS

FACEBOOK

TWITTER