Elektronik müzik dünyasının en iyi şovmeni olarak gösterilen Steve Aoki Istanbul’a geliyor! | Beat The Night
'Beat The Night is a PROFUN brand’

Elektronik müzik dünyasının en iyi şovmeni olarak gösterilen Steve Aoki Istanbul’a geliyor!

site için

Henüz 19 yaşında bir üniversite öğrencisiyken kurduğu Dim Mak Records ile müzik piyasasına adım atan Steve Aoki, ilk albümünü bir remix albümü olarak 2007 de çıkardı.Muzik kariyeri boyunca will.i.am, Afrojack, LMFAO, Iggy Azalea, Lil Jon, ve Laidback Luke gibi vokaller ve prodüktörlerle çalışan Steve Aoki ayrıca Kid Cudi ve daha bir çok ünlü ismin parçalarına yaptığı remixlerle de büyük beğeni aldı.

Yaptığı müzikle olduğu kadar çılgın sahne şovları ve sürprizleriyle de konuşulan Amerikalı şovmen, dünyanın en iyi DJlerinin belirlendiği “DJ Mag Top 100″ listesine ilk kez 2011 yılında 42. sıradan giriş yaptı, 2013 yılından bu yana ise listenin ilk 10 basamağındaki yerini hiç kaybetmedi.

Kendine has tarzı,marjinal kişiliği ve çılgın sahne şovları ile bir fenomen haline gelen Steve Aoki, Beat The Night ve Rapsody Travel&Events’in ortak organizasyonu ile 13 Şubat Cumartesi Akşamı İstanbul’un en yeni ve en kaliteli etkinlik merkezi Volkswagen Arena’da Türk hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FEATURED VIDEOS

FACEBOOK

TWITTER