Miguel Bastida ve Wade 5 aralık gecesi Kloster’da! | Beat The Night
'Beat The Night is a PROFUN brand’

Miguel Bastida ve Wade 5 aralık gecesi Kloster’da!

miguel wade banner

 

1984 Barselona doğumlu İspanyol dj Miguel Bastida, kendi karakteristik müziğini ortaya çıkarırken Minimal-Techno, Electro Minimal, Modern Techno gibi house müziğin bir çok türünden yararlanmıştır. Kendi yaptığı çalışmalarının yanı sıra ‘RaiZElectroniK’ isimli bir grubunda içerisinde de yer alan İspanyol dj; gitar, perküsyon ve elektronik müziği bir arada kullanarak çok güzel çalışmalara imza atmistir. Neredeyse bütün önemli festivallerde ve gece kulüplerinde performans göstermeye devam eden Miguel Bastida, ayni zamanda Richie Hawtin, Dubfire, Paco Osuna, Umek, Luciano gibi önemli isimlerinde desteğini almıştır. 2015 yılının ilk aylarında piyasaya sürdüğü ilk parçası olan Moudness ile önemli bir çıkış yakalayan İspanyol, her performansında müzik severler üzerinde güzel izler bırakmaya devam ediyor.

1991 Granada doğumlu Wade, 2011 yılından itibaren house müzik kariyerine başlamıştır. House, Tech-House ve Deep-House’un mükemmel harmanı ile ortaya çıkardığı kendi sound’u ile çok kısa bir sürede adını sıkça duyduğumuz bir isime dönüşmüştür. 2013 yılında içerisinde olduğu tam 35 parca ‘Beatport Top 100 Popular Tech-House Sound’ listesinde yerini almıştır. Marco Carola, Loco Dice, Luciano, Richie Hawtin gibi değerli isimlerin desteğini gören Wade, her performans gösterdiği mekanda unutulmaz geceler yaşatmaya devam ediyor.

5 Aralık Cumartesi gecesi Make The Move’un ev sahipliği yaptığı gecede Miguel Bastida ve Wade müzik severlere unutamayacakları bir cumartesi gecesi yaşatmak için Beat The Night organizasyonu ile Kloster kabinindeki yerlerini alacaklar.

Biletler Biletix ve Profun Team’de!

Biletix: http://www.biletix.com/etkinlik/SLPFC/TURKIYE/tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FEATURED VIDEOS

FACEBOOK

TWITTER