Ryan Crosson 18 Aralık gecesi House müzik severlerle unutulmaz bir gece yaşamak için Kloster’da! | Beat The Night
'Beat The Night is a PROFUN brand’

Ryan Crosson 18 Aralık gecesi House müzik severlerle unutulmaz bir gece yaşamak için Kloster’da!

site için ryan
Visionquest’in Shaun Reeves, Seth Troxler ve Lee Curtis ile birlikte dördüncü atlısı olan Ryan Crosson kariyeri boyunca, trend olan herşeyden uzak durmuş, 70’lerin funk müziğinin yanı sıra Doğu Afrika caz müziğinden de etkilenmiş, bu ilhamı müziğine yedirebilmiş bir isim.
Ryan Crosson’ın müzik vizyonunu oluştururken esinlendiği sanatçılar Amerika’nın öncü isimlerinden Richie Hawtin, Kevin Saunderson ve Moodymann; Avrupa’nınsa Pantytec, Ricardo Villalobos ve Thomas Brinkmann’ıdır. Trend müzik kulturunden uzak kalarak hazirladigi; ‘Gotham Road’ ve ‘Hopscotch’ gibi minimal hitler ile house müzik kulturunde kendini ispatlayan Ryan Crosson; Nicolas Jaar, Seth Troxler ve Tale of Us gibi isimlerle gerçekleştirdiği calismalar ile underground müzik kulturunun aranan isimlerinden biri olmuştur.
Günümüzdeyse Lee Curtiss’le yaptığı back-to-back setlerden, kapalı gişe Visionquest gecelerine, bir çok dünya çapında etkinlikte yer almaya devam eden, her geçen gün saygınlığını, vizyonunu ve başarılarını daha yüksek noktalara taşıyan Ryan Crosson, 18 Aralik gecesi Beat The Night organizasyonu ile İstanbullu müzik severlere güzel bir gece yasatmak icin Kloster kabinindeki yerini aliyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

FEATURED VIDEOS

FACEBOOK

TWITTER