A brand of Profun.

Beat The Night, modern eğlence anlayışına yenilikçi bir yaklaşım getirmek amacıyla 2012 yılında Profun Creative Events çatısı altında kurulmuş çok yönlü bir etkinlik markasıdır.

Dans müzik eksenli etkinlikleri ve binlerce müzikseveri bir araya getiren festivalleriyle yıl boyunca günü, geceyi ve her anı yaşamanın enerjisine inanır.

Beat The Night bünyesinde bugüne kadar çok sayıda one-off show ve kulüp etkinliğinin yanı sıra Istanbul Rooftop Festival, Cocktail Festival, Electropol Festival ,Garden X Carnival gibi kendi içinde de markalaşmış festivaller ve Picnic & Gathering Serisi, Mazarine Suare, Halloween Night gibi konsept etkinlik serileri gerçekleştirilmiş ve gerçekleştirilmektedir.

Genç fakat deneyimli bir ekip ile hizmet veren Beat The Night, etkinlik organizasyonundan saha operasyonuna, sanatçı booking’lerinden PR faaliyetlerine ve geniş çaplı genç temsilci sistemine kadar pek çok alanda tecrübeli ve yetkindir.

Neler Yapıyoruz?

Etkinlikler

Etkinlikler

Beat the Night by Profun Creative Events müzik ve dans ile yüzlerce insanı bir araya getiren etkinlikler gerçekleştiriyor.

BOOKING

BOOKING

Beat the Night by Profun Creative Events dünyaca ünlü sanatçıları dinleyicileri ile bir araya getirerek, onlara olağanüstü bir tecrübe yaşatıyor.

Halkla İlişkiler

Halkla İlişkiler

Beat the Night by Profun Creative Events marka kimliği üzerine bir anlayış yaratarak, hedef kitle ile iletişim aracı oluyor.

Markalarımız